Śląsk Wrocław sprowadził Irańczyka. Przedstawił go w Prince of Persia

E-sport
Śląsk Wrocław sprowadził Irańczyka. Przedstawił go w Prince of Persia
fot. Cyfrasport

Farshad Ahmadzadeh został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. Klub zaprezentował 25-latka w nietypowy sposób, wykorzystując fragmenty gry Prince of Persia z 1989 roku.

Ahmadzadeh podpisał roczny kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

 

- Po analizie gry Farshada jesteśmy przekonani, że to piłkarz dużej klasy i wzmocni nasz zespół. Nie boi się nowych wyzwań, a przy tym potrafi radzić sobie z presją, bo regularnie występował w spotkaniach rozgrywanych przy 70 tysiącach widzów - powiedział dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

 

- Przez swoje indywidualne umiejętności na pewno będzie groźny dla przeciwników i podniesie poziom drużyny. Podoba nam się także fakt, że to ambitny chłopak, który chce piąć się jeszcze wyżej - dodał.

 

 

 

Dwudziestopięcioletni Ahmadzade występuje na pozycji napastnika bądź ofensywnego pomocnika, a w swojej przeszłości reprezentował barwy Parseh Teheran FC, Persepolis FC oraz Teraktor Sazi. Do ostatniego z wymienionych został wypożyczony właśnie z Persepolis. Być może swoje umiejętności będzie mógł on zademonstrować już w sobotę 21 lipca, gdy Śląsk podejmie u siebie Cracovię. Rozgrywki polskiej Ekstraklasy ruszają dzień wcześniej.

MC, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze