Spiridonow prowokuje przed meczem Polska - Rosja? Nauczył się jednego polskiego słowa

Siatkówka
Spiridonow prowokuje przed meczem Polska - Rosja? Nauczył się jednego polskiego słowa
fot. CyfraSport

Aleksiej Spiridonow nie znalazł się w kadrze Rosji na turniej finałowy Ligi Narodów, ale podobnie jak cała siatkarska Polska, żyje już meczem otwarcia Final Six. Rosyjski przyjmujący skomentował zdjęcie, jakie na swoim Instagramie opublikował obecny w Lille Jerzy Mielewski.

Mecz Polska - Rosja otworzy zmagania w Final Six i da odpowiedzi na wiele pytań w kontekście rywalizacji w grupie B. Obydwie reprezentacje przechodzą zmianę pokoleniową, a największe zmiany dotyczą obsady przyjęcia zarówno u Polaków, jak i Rosjan. Szkoleniowiec naszych rywali postawił w Lille na trójkę przyjmujących Dmitrij Wołkow, Anton Karpuchow, Jegor Kluka.

Tym samym w kadrze nie znalazło się miejsce dla dobrze znanego polskim kibicom Aleksieja Spiridonowa. "Spirika" nie ma we Francji, są za to dziennikarze Polsatu Sport Jerzy Mielewski, Marcin Lepa oraz Łukasz Kadziewicz. Mielewski na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze stadionu Pierre-Mauroy, pod którym pierwszy komentarz zostawił... Spiridonow. Rosyjski siatkarz nauczył się jednego polskiego słowa na literę "k", którego użył w komentarzu.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze