MŚ 2018: Wybierz selekcjonera polskiej reprezentacji!

Piłka nożna

Adam Nawałka nie jest już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Szkoleniowiec nie przedłużył kontaktu wygasłego po zakończonym udziale w mistrzostwach świata w Rosji. Przed Zbigniewem Bońkiem i jego współpracownikami niezwykle trudna decyzja. Kto zostanie następcą Nawałki? Wybierz odpowiedniego kandydata na stanowisko selekcjonera!

Na wtorkowej konferencji prasowej zorganizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej Adam Nawałka po niemal pięciu latach zrezygnował z prowadzenia reprezentacji biało-czerwonych. Szkoleniowiec po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji podjął decyzję, że to odpowiedni moment, aby dać szansę kadrze na złapanie świeżego oddechu.

Błyskawicznie eksperci, dziennikarze czy kibice piłkarscy rozpoczęli dyskusję, w której starają się wyłonić następcę Nawałki. Wśród licznych kandydatów pojawiają się zarówno uznane nazwiska na świecie, jak i trenerzy, którzy swoim warsztatem mogli pochwalić się na krajowym podwórku. Kto według Was powinien zostać kolejnym selekcjonerem? Wybierz swojego kandydata!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze