"The Terror" został mistrzem UFC w wadze półśredniej w wadze półśredniej w 2007 roku, kiedy sensacyjnie znokautował Georgesa St-Pierre'a. Nawet po 11 latach to ciągle jedna z największych niespodzianek w historii MMA, bo nikt nie dawał mu większych szans. Aktualnie Serra jest trenerem takich zawodników jak Chris Weidman oraz Al Iaquinta, a już w czwartek zostanie włączony do Galerii Sław największej organizacji MMA na świecie.

 

Na nudę jednak nie może narzekać! Dzień przed ceremonią postanowił wybrać się do hotelowej restauracji i tam spotkała go niemiła niespodzianka. W pewnym momencie jedna z osób przebywających w tym miejscu postanowił wywołać awanturę, zdążył też obrazić pracujących kelnerów. Na szczęście blisko był Serra, który szybko uspokoił delikwenta. I nie musiał używać do tego pięści, choć - jak przyznał - mężczyzna chciał go uderzyć.

 

Serra opublikował nagranie wideo, na którym spokojnie kontroluje awanturnika w parterze, nie robiąc mu większej krzywdy. W odpowiedzi usłyszał tylko wyzwiska, a także groźbę pozwu, bo "poszkodowany" miał być "prezesem". Były mistrz UFC podszedł do sprawy z szerokim uśmiechem.

 

 

Starcie Piechota vs Meerschaert rozpocznie rywalizację w T-Mobile Arenie w Las Vegas podczas gali The Ultimate Fighter Finale. Transmisja od godziny 1:00 na sportowych antenach Polsatu! W walce wieczoru gali TUF 27 Finale zmierzą się Brad Tavares (17-4, 5 KO, 2 SUB) oraz Israel Adesanya (13-0, 12 KO). Transmisja karty głównej od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się hitowa gala UFC 226 z walką wieczoru, w której zmierzą się dwaj mistrzowie: Stipe Miocic oraz Daniel Cormier. Transmisja od 4.00 w Polsacie Sport!