Khalidov wraca do gry! Tajemniczy wpis mistrza KSW

Sporty walki

Mamed Khalidov kończy odpoczynek i zaczyna zbierać siły przed kolejnym występem! - Okres po mojej ostatniej walce był bardzo intensywny, ten czas nauczył mnie wielu rzeczy - czytamy w tajemniczym wpisie.

Mistrz wagi średniej KSW swoją ostatnią walkę stoczył w marcu 2018 roku, kiedy to przegrał z Tomaszem Narkunem przez poddanie w trzeciej rundzie. Od tego czasu dużo mówiło się o ich rewanżu, a także kolejnych planach Khalidova, ale w końcu przemówił sam zawodnik. Pod koniec czerwca zasugerował fanom, że może wystąpić na gali ACB JJ 15, która odbędzie się 4 sierpnia w Warszawie. I nie ma co się dziwić, że otrzymał pozytywny odzew.

 

Po kilku dniach opublikował także kolejny wpis. Co prawda nie zdradza, gdzie i kiedy stoczy kolejną walkę, ale informuje, że czas ładowania baterii właśnie się kończy. - Najwyższa pora, aby zacząć zbierać siły przed okresem przygotowawczym do mojej następnej walki. Okres po mojej ostatniej walce był bardzo intensywny, ten czas nauczył mnie wielu rzeczy. Czuję w sobie siłę oraz chęci, aby iść dalej - w stronę nowych celów i wyzwań. Dziękuję wszystkim serdecznie za energię, którą mi przekazujecie - napisał.

 

Czy Khalidov wystąpi na gali ACB JJ 15?

Skrót ostatniej walki Khalidova w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie