Liga Narodów: Polska – USA. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Siatkówka

Polscy siatkarze zmierzą się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych w swym drugim spotkaniu na turnieju Final Six Ligi Narodów w Lille. Po porażce 1:3 z Rosją, by zachować szansę na awans do najlepszej czwórki, muszą pokonać Amerykanów. Transmisja meczu Polska – USA w czwartek 5 lipca w Polsacie Sport i Super Polsacie.

W fazie interkontynentalnej Ligi Narodów do konfrontacji reprezentacji Polski i USA doszło 17 czerwca, podczas turnieju w Hoffman Estates koło Chicago. Amerykanie na własnym terenie byli bezlitośni dla podopiecznych trenera Vitala Heynena i pewnie wygrali 3:0 (25:20, 25:19, 25:19). Okazją do rewanżu będzie spotkanie grupy B turnieju finałowego Ligi Narodów, rozgrywanego na piłkarskim Stade Pierre-Mauroy w Villeneuve-d’Ascq koło Lille.

 

Siatkarze trenera Johna Sperawa czwartkowym starciem rozpoczynają zmagania w Final Six. Dla Polaków będzie to mecz o wszystko – czyli o pozostanie w turnieju. Jeśli chcą marzyć o awansie do półfinału, muszą wygrać to spotkanie i oczekiwać na korzystny wynik w piątkowym meczu Rosja – USA.   

 

Transmisja meczu Polska – USA w czwartek 5 lipca od godziny 17.50 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Początek przedmeczowego studia z Lille o godzinie 17.00.

 

W drugim czwartkowym spotkaniu, w grupie A Serbia zmierzy się z Brazylią (godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport).

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze