UFC 226: Awantura po walce wieczoru! Lesnar rozbił kamerę (WIDEO)

Sporty walki

Na chwilę po tym, jak Daniel Cormier (21-1-1NC, 10 KO, 4 SUB) znokautował w walce wieczoru gali UFC 226 Stipe Miocicia (18-3, 14 KO), nowy mistrz kategorii ciężkiej wyzwał do walki Brocka Lesnara (5-3-1NC, 2 KO, 2 SUB). Były czempion nie zachował zimnej krwi i wszczął w oktagonie awanturę.

Podczas walki wieczoru Cormier w niesamowicie efektownym stylu odciął Miociciowi tlen już w pierwszej rundzie. Sędzia Marc Goddard przerwał walkę w trosce o zdrowie Chorwata, a Amerykanin został tym samym drugim w historii, po Conorze McGregorze, mistrzem dwóch kategorii wagowych w tym samym czasie.

Po walce mistrz zapasów wyzwał do walki obecnego na widowni Lesnara, który rozjuszony wszedł do oktagonu i wszczął awanturę odpychając Cormiera. Następnie wyrwał z ręki Joe Rogana mikrofon i wygłosił kilka niepochlebnych słów odnośnie przedstawicieli wagi ciężkiej, którzy reprezentują obecnie amerykańską federację. Na koniec uderzył mikrofonem w obiektyw nagrywającej go kamery i uszkodził tym samym sprzęt.

 

- Pozwólcie, że coś powiem... Wszedłem do tego budynku i od samego początku patrzyłem na zakały kategorii cięzkiej. Ngannou to "bum", Miocić to "bum". "DC" teraz to ja idę po ciebie! - wykrzyczał Lesnar, po czym rozbił mikrofonem obiektyw kamery.

 

Czy dojdzie do walki byłego i obecnego mistrza kategorii ciężkiej? Wiele wskazuje na to, że tak.

Sytuacja z awanturą po walce Miocić - Cormier w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze