Zlatan założy koszulkę Anglii! Honorowy wpis po przegranym zakładzie z Beckhamem

Reprezentacja Anglii pokonała Szwecję w 1/4 finału piłkarskich mistrzostw świata. Oznacza to, że David Beckham wygrał zakład ze Zlatanem Ibrahimovicem, więc ten będzie zmuszony założyć koszulkę reprezentacji Anglii i zjeść w niej obiad w przerwie meczu na Wembley.

W ćwierćfinale mundialu doszło do starcia dwóch reprezentacji, które miały sobie coś do udowodnienia. Szwedzi po 24 latach mieli szanse zagrać w półfinale. Anglicy na awans do tego etapu rozgrywek czekali aż 28 lat. Ostatecznie sukces odnieśli Synowie Albionu wygrywając w regulaminowym czasie gry 2:0 po bramkach Harry'ego Maguire'a i Dele Alli'ego..

O wynik meczu założyli się dwaj byli gwiazdorzy i kapitanowie tych reprezentacji, czyli Beckham i Ibrahimović. Zwycięski okazał się te pierwszy, bowiem obstawił wygraną swoich rodaków. Za karę Zlatan będzie musiał obejrzeć ze swoim kolegą mecz Anglii na Wembley ubierając reprezentacyjne barwy, a w przerwie zjeść rybę i frytki. Gdyby lepsza okazała się Szwecja "Ibra" mógłby urządzić sobie nowy dom w Los Angeles w sklepie Ikea na koszt byłego gracza Anglii.

Szwed nie zamierza uniknąć odpowiedzialności i za pośrednictwem Instagrama poinformował, że wykona zadanie. Złożył nawet "Becksowi" gratulacje.

Do zabawy dołączył się Wayne Ronney zamieszczając zabawny wpis na Twitterze. "Jak się dziś czujesz kolego? Jeśli potrzebujesz porozmawiać, zawsze jestem tutaj!"