Plotki się potwierdziły! Kubik dołączył do Virtus.pro

E-sport
Plotki się potwierdziły! Kubik dołączył do Virtus.pro
fot. Facebook

Potwierdziły się wcześniejsze informacje na temat możliwego dołączenia do Virtus.pro Kuby "Kubika" Kubiaka. Jak na razie będzie wspomagał on polskich zawodników w charakterze analityka, w trakcie miesięcznego okresu próbnego.

W połowie czerwca "Kubik" rozstał się z polską organizacją PRIDE, której trenerem był od 2016 roku. Czujni internauci wypatrzyli go wkrótce po tym na jednym z serwerów, na którym przebywał wraz z "Virtusami", co z kolei zrodziło plotki o jego ewentualnym transferze do rosyjskiej organizacji.

 

Teraz możemy potwierdzić już oficjalnie, że przez najbliższy miesiąc "Kubik" będzie pomagał polskim graczom jako analityk czy też konsultant taktyczny.

 

"Jak pewnie wiecie, rozpoczynam oficjalnie konsultacje w sztabie VP. To dla mnie wielka przygoda, trzymajcie kciuki!" - napisał "Kubik" w oświadczeniu na Facebooku.

 

 

W przeszłości "Kubik" sam występował na profesjonalnej scenie w roli gracza, jednak później przerzucił się na "trenerkę" prowadząc takie zespoły jak Team AGG, Vexed Gaming czy też właśnie PRIDE. W ostatnim czasie był również czynnym komentatorem imprez Counter-Strike: Global Offensive.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie