MŚ 2018: "Anglicy weszli do półfinału tylnymi drzwiami, bez rozgłosu"

Piłka nożna

- Wydaje się, że Anglicy bez żadnego rozgłosu, tylnymi drzwiami weszli do półfinału. Wszyscy się biją, a oni spokojnie przesuwają się w drabince - stwierdził w Studiu Futbol 2018 Dariusz Wdowczyk. Anglia w półfinale mistrzostw świata 2018 zmierzy się z Chorwacją.

Już w środę w drugim półfinale MŚ 2018 Anglicy zmierzą się z Chorwatami. "Synowie Albionu" tak daleko na mundialu nie zaszli od 1990 roku. Wtedy zakończyło się na czwartym miejscu, teraz apetyty są dużo większe.

 

- Wydaje się, że Anglicy bez żadnego rozgłosu, tylnymi drzwiami weszli do półfinału. Wszyscy się biją, a oni spokojnie przesuwają się w drabince. Większość ze mną włącznie postawi pewnie na Chorwatów, bo mają więcej wartościowych piłkarzy na boisku. Trzeba zneutralizować Harry'ego Kane, to klucz do sukcesu - powiedział Wdowczyk.

 

Gwiazdor Tottenhamu jest na razie najskuteczniejszym piłkarzem turnieju. W Rosji strzelił już sześć goli i jest prawie pewne, że zostanie najlepszym strzelcem MŚ 2018.

 

- Anglicy mają jedną gwiazdą i średniaków, którzy są solidnymi rzemieślnikami. Nie są oni numerami "1" w swoich zespołach. Nie grają porywająco, ale robią swoje. Raheem Sterling stara się rozgrywać, Dele Alli jak na razie gra bardzo przeciętnie. Solidność jest gwarancją sukcesu - zauważył Dariusz Dziekanowski.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie