Wimbledon: Świątek – Burel. Transmisja w Polsacie Sport!

Tenis
Wimbledon: Świątek – Burel. Transmisja w Polsacie Sport!
fot. PAP

Iga Świątek we wtorek awansowała do 3. rundy juniorskiego turnieju Wimbledon 2018, a w środę przyjdzie jej zmierzyć się z rozstawioną z numerem 16. Clarą Burel. Warszawianka przed miesiącem na kortach Rolanda Garrosa pokonała Francuzkę w dwóch setach. Transmisja meczu Iga Świątek vs Clara Burel od godziny 12:00 w Polsacie Sport!

Iga Świątek na kortach Wimbledonu potwierdza swoją tegoroczną wysoką dyspozycję. Tenisistka Warsaw Sports Group na początek rywalizacji pokonała turniejową „jedynką” Whitney Osuigwe, a w kolejnej rundzie w dwóch partiach pokonała Szwajcarkę Simonę Waltert.

 

Siedemnastolatka w spotkaniu 2. rundy pokazała chłodną głowę i w trudnych momentach spotkania potrafiła zachować duży spokój. W kolejnej fazie turnieju Polka zmierzy się ze swoją rówieśniczką Clarą Burel. Francuzka w juniorskim Wimbledonie rozstawiona jest z 16. numerem.

 

Burel do tej pory na kortach Wimbledonu nie przegrała żadnej partii. Polka miała okazję zmierzyć się z Francuzką już podczas tegorocznego Roland Garros. Tenisistka warszawskiej Legii wyszła zwycięsko z konfrontacji już w dwóch partiach.

 

Transmisja meczu Iga Świątek vs Clara Burel w środę od godziny 12:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze