Liverpool ujawnił wygląd nowych strojów za pomocą gry komputerowej!

E-sport
Liverpool ujawnił wygląd nowych strojów za pomocą gry komputerowej!
fot. PAP

Liverpool F.C. pochwalił się wyglądem trzeciej wersji stroju na przyszły sezon w dość oryginalny sposób. Jedna z prezentacji odbyła się bowiem dzięki wykorzystaniu gry Pro Evolution Soccer 2019!

Zespół z Anfield pochwalił się trzecią wersją strojów na przyszły sezon, dla których inspirację stanowiły trykoty z lat osiemdziesiątych. Dział marketingowy zadecydował jednak, by nowy wzór zaprezentować za pomocą gry Pro Evolution Soccer, ze względu na współpracę "The Reds" z producentem Konami.

 

Wideo z gry przedstawia takich piłkarzy jak Mohamed Salah, Sadio Mane, Jordan Henderson, Virgil van Dijk, Roberto Firmino czy nowy nabytek klubu Naby Keita.

 

 

W celu uczczenia tragicznych wydarzeń z Hillsborough, na tyle kołnierzyka nadrukowany został również emblemat z liczbą 96, otoczoną dwoma płonącymi zniczami.

 

 

Trzecia wersja stroju bramkarzy będzie różowo-czarna, jednak nadal nie wiadomo kto będzie przywdziewał strój najczęściej, ze względu na niepewną przyszłość Lorisa Kariusa i Simona Mignoleta na Anfield.

 

Jednym z największych bohaterów promocji nowego stroju jest Keita, który w obecnym okienku transferowym przeszedł do Liverpoolu z RB Lipsk. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu ubrany w trykot pomocnik popisuje się tanecznymi ruchami.

 

 

Na temat nowego stroju wypowiedział się również Mane, z którym reprezentanci Polski rywalizowali na mistrzostwach świata w Rosji (Polska - Senegal 1:2).

 

- Zeszły sezon był dla nas naprawdę intensywny i pełen sukcesów. Nie mogę doczekać się już kolejnych rozgrywek i momentów, w którym wybiegnę na murawę w nowych koszulkach - powiedział Mane.

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze