Liverpool ujawnił wygląd nowych strojów za pomocą gry komputerowej!

Inne
Liverpool ujawnił wygląd nowych strojów za pomocą gry komputerowej!
fot. PAP

Liverpool F.C. pochwalił się wyglądem trzeciej wersji stroju na przyszły sezon w dość oryginalny sposób. Jedna z prezentacji odbyła się bowiem dzięki wykorzystaniu gry Pro Evolution Soccer 2019!

Zespół z Anfield pochwalił się trzecią wersją strojów na przyszły sezon, dla których inspirację stanowiły trykoty z lat osiemdziesiątych. Dział marketingowy zadecydował jednak, by nowy wzór zaprezentować za pomocą gry Pro Evolution Soccer, ze względu na współpracę "The Reds" z producentem Konami.

 

Wideo z gry przedstawia takich piłkarzy jak Mohamed Salah, Sadio Mane, Jordan Henderson, Virgil van Dijk, Roberto Firmino czy nowy nabytek klubu Naby Keita.

 

 

W celu uczczenia tragicznych wydarzeń z Hillsborough, na tyle kołnierzyka nadrukowany został również emblemat z liczbą 96, otoczoną dwoma płonącymi zniczami.

 

 

Trzecia wersja stroju bramkarzy będzie różowo-czarna, jednak nadal nie wiadomo kto będzie przywdziewał strój najczęściej, ze względu na niepewną przyszłość Lorisa Kariusa i Simona Mignoleta na Anfield.

 

Jednym z największych bohaterów promocji nowego stroju jest Keita, który w obecnym okienku transferowym przeszedł do Liverpoolu z RB Lipsk. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu ubrany w trykot pomocnik popisuje się tanecznymi ruchami.

 

 

Na temat nowego stroju wypowiedział się również Mane, z którym reprezentanci Polski rywalizowali na mistrzostwach świata w Rosji (Polska - Senegal 1:2).

 

- Zeszły sezon był dla nas naprawdę intensywny i pełen sukcesów. Nie mogę doczekać się już kolejnych rozgrywek i momentów, w którym wybiegnę na murawę w nowych koszulkach - powiedział Mane.

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze