Łozowska zostaje w Volleyball Wrocław

Siatkówka
Łozowska zostaje w Volleyball Wrocław
fot. PAP

Volleyball Wrocław krok po kroku prezentuje drużynę, która zagra w sezonie 2018/19 na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. W zespole z Dolnego Śląska pozostanie środkowa Anna Łozowska.

Łozowska w zeszłym sezonie powróciła na parkiety Ligi Siatkówki Kobiet i zagrała w biało–zielonych barwach wrocławskiego zespołu. Wcześniej z sukcesami reprezentowała Wisłę Warszawa w rozgrywkach pierwszej ligi, będąc wyróżniającą się siatkarką. To zaowocowało angażem do ekstraklasowej drużyny z Wrocławia.

 

Środkowa o miejsce w pierwszej szóstce rywalizowała z Aleksandrą Trojan. W sezonie 2017/18 wystąpiła w 19 meczach, w których zdobyła 108 punktów. Najwięcej z nich dzięki skutecznym atakom, bo aż 64. Dodatkowo Łozowska 35 razy skutecznie zablokowała rywalki i dołożyła 9 asów serwisowych.

 

– Cieszę się, że ponownie zagram we wrocławskiej drużynie. W ciągu pierwszego sezonu wypracowaliśmy z trenerami pewne schematy pracy, które – mam nadzieję – będziemy kontynuować od momentu rozpoczęcia przygotowań. Ze swojej strony obiecuje pełne zaangażowanie, byśmy osiągali kolejne zwycięstwa – powiedziała siatkarka.

 

 

– Jestem zadowolony, że dzisiaj możemy ogłosić fakt, iż Ania zostaje z nami na kolejny sezon. To zawodniczka, która radzi sobie bardzo dobrze zarówno w ataku, jaki i bloku. To duży atut, jeśli mówimy o pozycji środkowej, a na takiej występuje Ania – stwierdził prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A Jacek Grabowski.

 

Kadra Volleyball Wrocław na sezon 2018/19 wygląda w tym momencie następująco:

 

przyjmująca: Natalia Murek
rozgrywająca: Weronika Wołodko
środkowa: Anna Łozowska.

 

pierwszy trener: Marek Solarewicz; drugi trener: Wojciech Kurczyński.

 

W przyszłym tygodniu mają się pojawić informacje na temat kolejnych zawodniczek, które wzmocnią ekipę z Wrocławia.

RM, Volleyball Wrocław

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze