Wimbledon: Rosolska/Spears - Krejcikova/Siniakova. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Tenis
Wimbledon: Rosolska/Spears - Krejcikova/Siniakova. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Alicja Rosolska w parze z Abigail Spears stanie przed życiową szansą. Polsko-amerykańsku duet zagra o finał Wimbledonu. Ich rywalkami będą Barbora Krejcikova i Katerina Siniakova. Transmisja meczu Rosolska/Spears - Krejcikova/Siniakova w Polsacie Sport Extra.

Jak na razie Rosolska i Spears idą przez turniej jak burza. Wygrały cztery spotkania, tracąc zaledwie jednego seta. Teoretycznie najtrudniejsze zadanie miały w ćwierćfinale, w którym trafiły na parę Timea Babos/Kristina Mladenovic. Pierwszy, bardzo zacięty set skończył się po tie-breaku. W drugim dominacja polsko-amerykańskiej pary nie podlegała już dyskusji i rywalki, które stawiane były w roli faworyta całego turnieju musiały się z nim pożegnać.

 

Dla Polki już sama obecność w półfinale jest ogromnym wyróżnieniem. Dotychczas na Wimbledonie jej największym osiągnięciem była druga runda. Kilka tygodni przed Wielkim Szlemem w Londynie Rosolska i Spears wygrały turniej w Nottingham, a wysoką formę potwierdziły już na Wimbledonie. Przed nimi walka o finał, który zapewne byłby spełnieniem marzeń obu zawodniczek.

 

Transmisja meczu Rosolska/Spears - Krejcikova/Siniakova w Polsacie Sport Extra od godziny 16.00.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze