Hebda ostatnim wzmocnieniem Trefla Gdańsk

Siatkówka
Hebda ostatnim wzmocnieniem Trefla Gdańsk
Fot. Cyfrasport

Miłosz Hebda został w poniedziałek siatkarzem Trefla Gdańsk. 27-letni przyjmujący, który ostatnio grał we Włoszech w New Mater Volley Castellana Grotte, podpisał z trzecią drużyną ekstraklasy minionego sezonu roczny kontrakt. To ostatnie wzmocnienie gdańskiego zespołu.

Hebda występował w Treflu w latach 2015-2017, ale nie był wiodącym zawodnikiem. Teraz również nie może liczyć na miejsce w podstawowym składzie, a będzie o nie rywalizował z dwoma innymi nowymi siatkarzami, wicemistrzem Europy Niemcem Rubenem Schottem i reprezentantem Serbii Nikolą Mijailovicem, a także z 20-letnim Szymonem Jakubiszakiem.

Wcześniej gdańszczanie pozyskali rozgrywającego Marcina Janusza z PGE Skry Bełchatów, duet atakujących - Macieja Muzaja z Jastrzębskiego Węgla i Kewina Sasaka ze Ślepska Suwałki oraz środkowego Bartłomieja Mordyla (AGH Kraków).

Z drużyny odeszli atakujący Damian Schulz oraz przyjmujący Mateusz Mika (obaj Asseso Resovii Rzeszów), Artur Szalpuk (PGE Skra) i Wojciech Ferens, a ponadto wszyscy obcokrajowcy, czyli rozgrywający TJ Sanders i atakujący Bradley Gunter z Kanady oraz amerykański środkowy Daniel McDonnell.

JW, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze