Pogba zażartował z Anglików! "It's coming home"

Piłka nożna
Pogba zażartował z Anglików! "It's coming home"
Fot. PAP

Po wygranej w niedzielnym finale mistrzostw świata Francuzi byli w szampańskich nastrojach, a ich świętowanie przeniosło się nawet na konferencję prasową ich trenera Didiera Deschamps’a. W świetnym nastroju był również Paul Pogba, który nie omieszkał zażartować z reprezentacji Anglii.

W niedzielnym finale Francuzi pokonali Chorwatów 4:2. Paul Pogba przyczynił się do zwycięstwa trójkolorowych, strzelając gola na 4:1.

Po ostatnim gwizdku reprezentacja Francji wpadła w euforię. Piłkarze wtargnęli nawet na konferencję swojego trenera z szampanami w rękach. Celebrowanie zdobycia mistrzostwa świata przez Francuzów można było obserwować również przez media społecznościowe,  udostępnili nawet relację live ze swojej szatni.

W pewnym momencie w kadrze pojawił się ściskający w dłoniach mistrzowski puchar Pogba, który nie omieszkał zażartować z reprezentacji Anglii, śpiewając „It’s coming home”, czyli wers słynnej piosenki "Football's coming home", którą angielscy kibice śpiewali podczas mistrzostw. Chwilę później piłkarz zaczął jednak przepraszać, mówiąc, że był to jedynie żart.

 

Anglia wróciła do domu po sobotnim meczu, który przegrała z reprezentacją Belgii 0:2 i ostatecznie na rosyjskim mundialu zajęła czwarte miejsce.

JW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze