Wisła Płock... nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Piłka nożna
Wisła Płock... nowym selekcjonerem reprezentacji Polski
fot. Cyfrasport

Zagraniczne media zainteresowały się wyborem nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Amerykańscy dziennikarze najwyraźniej niedokładnie wczytali się w komunikaty, bowiem zamieścili na jednym z portali informację, że trenerem Biało-Czerwonych została... Wisła Płock.

Po zakończonym mundialu większość z zespołów doszukuje się przyczyn swoich porażek. Część z nich z pewnością zostanie poddana przemeblowaniu zarówno jeśli chodzi o piłkarzy, jak i sztaby szkoleniowe. W reprezentacji Polski pierwsza, najważniejsza zamiana już nastąpiła. Posadę selekcjonera stracił Adam Nawałka. W jego miejsce wybrany został inny polski szkoleniowiec Jerzy Brzęczek. 47-letni trener prowadził wcześniej m.in. GKS Katowice, Lechię Gdańsk, a ostatnio Wisłę Płock.

Zmiana ta wzbudziła zainteresowanie zagranicznych mediów. Informacja o zmianie w polskim zespole przyciągnęła uwagę dziennikarzy nawet w Ameryce. Na portalu "The Microsoft Network" pojawiła się lista największych zwycięczów i przegranych mundialu. Wśród tych drugich znalazła się właśnie reprezentacja Polski. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem Biało-Czerwoni zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zastanawiać może jednak inna informacja, a mianowicie to, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać... Wisła Płock.

Obok Polski w gronie przegranych znalazł się również Neymar i jego symulacje, Jorge Sampaoli i afrykańskie zespoły. Wśród zwycięzców pojawili się m.in. Kylian Mbappe i Luka Modrić.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze