Fantasy 1 Liga: 10 zawodników, których warto mieć w składzie

Piłka nożna
Fantasy 1 Liga: 10 zawodników, których warto mieć w składzie
fot. CyfraSport

Prezentowaliśmy państwu już najdroższych zawodników w menedżerze Fantasy 1 Liga, teraz czas na piłkarzy, którzy nie kosztują fortuny, a powinni punktować w grze.

10. Jakub Piątek (0,7 mln, GKS Tychy) - młodzieżowiec, który powinien mieć miejsce w pierwszym składzie jednego z faworytów do awansu - GKS-u Tychy.

9. Mateusz Czyżycki (0,9 mln, Odra Opole) - ściągnięty do Opola przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu. Wtedy złapał kontuzję, teraz powinien być ważnym ogniwem Odry.

8. Jonatan Straus (1,2 mln, Wigry Suwałki) - lewy obrońca wypożyczony do Wigier z Jagiellonii.

7. Maciej Domański (1,4 mln, Raków Częstochowa) - przeszedł z Puszczy Niepołomice, gdzie regularnie strzelał gole i asystował, do Rakowa Częstochowa. Najpierw musi wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.

6. Maciej Korzym (1,4 mln, Sandecja Nowy Sącz) - niespełniony talent, który cały czas ma jednak swoją markę. Na zapleczu Ekstraklasy być może odbuduje formę.

5. Sebastian Bergier (1,4 mln, Stal Mielec) - młody napastnik Śląska Wrocław wypożyczony do Mielca. Po powrocie Jakuba Araka do Lechii może zająć jego miejsce w ataku Stali.

4. Mateusz Gancarczyk (1,5 mln, Stal Mielec) - przebojowy skrzydłowy. Specjalista od stałych fragmentów gry oraz pięknych goli z dystansu.

3. Michał Ilków-Gołąb (1,5 mln, Chrobry Głogów) - kapitan Chrobrego, od kilku lat jeden z najlepszych prawych obrońców ligi. Gwarantuje gole i asysty.

2. Mateusz Abramowicz (1,5 mln, Chrobry Głogów) - nowy nabytek Chrobrego. Bramkarz z ogromnym potencjałem, ale też ze skłonnością do łapania pechowych kontuzji.

1. Damian Michalik (1,5 mln, GKS Katowice) - ściągnięty do GKS-u Katowice przez Jacka Paszulewicza, który znał go jeszcze z pracy w Olimpii Grudziądz. Jeden z najlepszych dryblerów w 1 Lidze, świetny asystent.

 

Menedżer Fantasy 1. Liga jest dostępny pod adresem https://fantasy.polsatsport.pl/pl.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze