Fantasy 1 Liga: Najczęściej wybierani zawodnicy przed startem rozgrywek

Piłka nożna
Fantasy 1 Liga: Najczęściej wybierani zawodnicy przed startem rozgrywek
fot. Cyfrasport

Już w piątek piłkarze zaplecza Ekstraklasy wybiegną na boiska, by zainaugurować sezon 2018/2019 w Fortuna 1 Lidze! Oznacza to, że nadszedł również czas, by fani po raz kolejny wybrali swój wymarzony skład i zawalczyli o jak najlepszy wynik w menadżerze Fantasy! Do tej pory powstało już ponad 7 tysięcy drużyń, więc warto sprawdzić, którzy zawodnicy cieszą się największą popularnością wśród biorących udział w zabawie.

W zestawieniu znalazło się miejsce dla czterech graczy GKS Tychy, co raczej nie może dziwić, zwłaszcza że drużyna z Tychów niemal do końca liczyła się w walce o awans do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. W zeszłym roku dała poznać się z tego, że nie traciła wielu goli, a jednymi z najlepiej punktujących obrońców byli Dawid Abramowicz oraz Daniel Tanżyna. Uczestnicy menadżera wyciągnęli wnioski i po wymienionych zawodników sięgnął niemal co czwarty uczestnik zabawy.

W środkowej linii na pierwszy plan wysuwa się dwóch piłkarzy, którzy mają bogatą przeszłość w ekstraklasie. Są to - słynący w swoim czasie z "kręcenia" piłkarzami Manchesteru City - Jacek Kiełb (obecnie grający w Bruk-Bet Termalice) oraz reprezentujący wcześniej barwy Arki Gdynia, Lecha Poznań oraz Pogoni Szczecin, a obecnie Rakowa Częstochowa - Dariusz Formella.

W napadzie uznanie znalazł zawodnik "Słoni" Bartosz Śpiączka, który wcześniej ekstraklasowe doświadczenie zbierał również w Podbeskidziu Bielsko-Biała i Górniku Łęczna. Oprócz świeżo upieczonego spadkowicza uczestnicy zabawy wybrali również Andreję Prokicia (Stal Mielec) oraz Kamila Zapolnika (GKS Tychy).

 

Menadżer Fantasy 1 Liga pod tym LINKIEM.

 

Najczęściej wybierani zawodnicy Fantasy 1 Ligi:

Bramkarz: Kamil Nowak 21% (Garbarnia Kraków).

Obrońcy: Dawid Abramowicz 26% (GKS Tychy), Daniel Tanżyna 25% (GKS Tychy), Artem Putiwcew 21% (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

Pomocnicy: Jacek Kiełb 39% (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dariusz Formella 34% (Raków Częstochowa), Łukasz Grzeszczyk 28% (GKS Tychy), Adrian Błąd 27% (GKS Katowice).

Napastnicy: Bartosz Śpiączka 35% (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Andreja Prokić 24% (Stal Mielec), Kamil Zapolnik 24% (GKS Tychy).

 

 

Początek zabawy już w piątek, 20 lipca. Okienko transferowe przed kolejnym sezonem Fantasy 1 Ligi zamyka się w piątek 20 lipca o  godzinie 17.30.

 

Transmisja pierwszego meczu sezonu 2018/2019 Fortuna 1 Ligi, Garbarnia Kraków - Stal Mielec od godziny 17.45 w Polsacie Sport.

 

Fantasy 1 Liga pod tym LINKIEM.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze