Środa nie była szczęśliwym dniem dla polskiej pary. Kujawiak i Rudol najpierw sromotnie przegrali z duetem Dries Koekelkoren/Tom van Walle zdobywając zaledwie 26 małych punktów. Całe starcie potrwało zaledwie 33 minuty. Niespełna półtorej godziny później Polacy wybiegli na piasek ponownie, lecz nie zdołali pokonać świetnie dysponowanych Turków.

W meczu o wszystko polski duet zmierzy się z bardzo silną parą Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen, która dała wczoraj solidny pokaz siły przed własną publicznością. Tylko zwycięstwo da siatkarzom z Polski matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej. Czy Kujawiak i Rudol zdołają podnieść się i przedłużą swoje szanse na grę w dalszym etapie rozgrywek?

Transmisja meczu Brouwer/Meeuwsen - Kujawiak/Rudol od godz. 18.30 w Polsacie Sport Extra.

Tego samego dnia na holenderskie boiska wybiegną także duety Piotr Kantor/Bartosz Łosiak, Mariusz Prudel/Jakub Szałankiewicz oraz Grzegorz Fijałek/Michał Bryl.

 

W czwartek rozegrane zostaną także mecze 1/8 finału turnieju pań. O miejsce w szesnastce w barażach zagra para Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Gromadowska. Rywalkami Polek będą Ukrainki Valentyna Davidova/Ievgeniia Shchypkova. Starcie zostało zaplanowane na godz. 15.