Plan przygotowań siatkarzy Cerrad Czarnych Radom do sezonu 2018/19

Siatkówka
Plan przygotowań siatkarzy Cerrad Czarnych Radom do sezonu 2018/19
fot. Cyfrasport

W poniedziałek 13 sierpnia siatkarze Cerrad Czarnych Radom zainaugurują przygotowania do sezonu 2018/19 w PlusLidze. W okresie przygotowawczym podopiecznych Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia czekać będą nie tylko zajęcia na hali sportowej MOSiR oraz siłowni, ale również mecze towarzyskie.

Pierwszy trening zawodnicy Cerrad Czarnych Radom odbędą 13 sierpnia. Na tydzień przed planowanym rozpoczęciem przygotowań, siatkarze będą musieli przejść badania lekarskie. Przed drużyną Roberta Prygla nie tylko zajęcia w hali sportowej MOSiR oraz siłowni. W okresie przygotowawczym Cerrad Czarni Radom wezmą udział w turniejach towarzyskich.

W dniach 7-8 września Wojskowi wraz z Chemikiem Bydgoszcz, GKS Katowice oraz MKS Będzin zagrają w turnieju we Włoszczowie. 20 września w Lublinie w meczu towarzyskim Cerrad Czarni Radom zmierzą się z Asseco Resovią.

27 września radomska drużyna rozpocznie udział w międzynarodowym turnieju Gran Canaria Volleyball Cup, a wystąpią w nim zespoły z Niemiec, Finlandii oraz Hiszpanii. Na zakończenie przygotowań do ligi, w dniach 5-7 października w Radomiu oraz Kozienicach odbędzie się Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni, w których udział obok gospodarzy wezmą: Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk oraz MKS Będzin. Prezentacja drużyny zaplanowana została na 5 października podczas pierwszego dnia turnieju w radomskiej hali MOSiR-u.

Sezon 2018/19 w PlusLidze Cerrad Czarni Radom zainaugurują 13 października, kiedy to przed własną publicznością zmierzą się z zespołem Jastrzębskiego Węgla.

Mecze towarzyskie Cerrad Czarnych Radom podczas przygotowań do sezonu 2018/19:

Turniej we Włoszczowie (7 września – 9 września)

Cerrad Czarni Radom, Chemik Bydgoszcz, GKS Katowice, MKS Będzin

Mecz towarzyski w Lublinie (20 września)

Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów

Turniej Gran Canaria Volleyball Cup (27 września – 30 września)

Cerrad Czarni Radom (Polska), Volleyball Bisons Bühl (Niemcy), Lentopalloseura Etta Oulu (Finlandia), CV 7 Islas – Vecindario (Hiszpania)

Turniej Partnerstwa Regionalnego (5 października – 7 października) – połączone z prezentacją drużyny

Cerrad Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk, MKS Będzin.

RM, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie