UFC: Jotko wystąpi na gali w Moskwie

Sporty walki
UFC: Jotko wystąpi na gali w Moskwie
fot. Polsat Sport

Krzysztof Jotko (19-4, 5 KO, 2 SUB) wystąpi 15 września na gali UFC Fight Night w Moskwie. Według nieoficjalnych informacji czołowy polski zawodnik kategorii średniej ma się zmierzyć z niepokonanym Adamem Yandievem (9-0, 3 KO, 6 SUB).

Jotko nie ma za sobą najlepszego okresu w największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki. Polak przegrał trzy ostatnie pojedynki z Bradem Tavaresem, Uriahem Hallem oraz Davidem Branchem. Wcześniej miał genialną serię pięciu zwycięstw z rzędu. W UFC jest od 2013 roku, stoczył dla organizacji już dziesięć pojedynków.

 

Zapewne wrześniowe starcie 28-latka będzie miało duży wpływ na jego przyszłość w UFC. W przypadku porażki nie będzie on mógł być pewny swojego bytu w amerykańskiej organizacji. Szansę na przełamanie złej passy Jotko dostanie we wrześniu.

 

Według spekulacji rywalem Polaka będzie niepokonany Yandiev, dla którego byłby to debiut w UFC. Ostatnio występował w organizacji M-1 Global. Dotychczas Rosjanin wszystkie swoje walki wygrywał przed czasem. Od trzech lat jednak nie walczył. Wiadomo, że w Moskwie walką wieczoru będzie pojedynek Marka Hunta z Alekseiem Oleinikiem.

 

Transmisje wszystkich gal UFC na sportowych antenach Polsatu.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze