Bramkarz reprezentacji Polski napadnięty w Tychach

Zimowe
Bramkarz reprezentacji Polski napadnięty w Tychach
fot. PAP

Bramkarz reprezentacji Polski w hokeju na lodzie John Murray został w nocy z soboty na niedzielę napadnięty na jednej z tyskich ulic - poinformował portal hokej.net. Murray wraz z żoną trafili do szpitala na oględziny.

John Murray jest na co dzień bramkarzem w GKS Tychy, a także reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej. Polskie obywatelstwo otrzymał w marcu tego roku. W nocy z soboty na niedzielę 31-latek uczestniczył w imprezie integracyjnej sekcji hokejowej tyskiego klubu. Wracając do domu z żoną Kamilą, został napadnięty przez nieznanych sprawców.

 

– Jeden z facetów zaczął obrażać Kamilę. Chciałem go zapytać: „o co ci chodzi”, ale od razu przeszedł on do ataku. Musiałem stanąć w obronie żony (...) Nie martwcie się, wszystko ze mną będzie w porządku – powiedział 31-letni golkiper portalowi hokej.net.

 

Hokeista z Tychów zamieścił zdjęcie ze śladami krwi na swoim Facebooku. Na szczęście Murrayowi i jego żonie nic poważnego się nie stało, ale cała sprawa jest ogromnym skandalem. W innym z wpisów na popularnym portalu społecznościowym bramkarz używał już niezbyt parlamentarnych słów.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie