UFC: Pogromca Polaka był zdziwiony w trakcie werdyktu! Uspokoił go... Buffer

Sporty walki

Damir Hadzovic (12-4, 6 KO, 3 SUB) był przekonany, że pewnie wygrał walkę z Nickiem Heinem (14-4-1NC, 1 KO, 4 SUB) na gali UFC w Hamburgu, stąd też werdykt odczytywany przez Bruce'a Buffera lekko go zaskoczył. Ostatecznie uspokoił go sam konferansjer, który przed podaniem rezultatu ostatniego sędziego puścił mu oczko!

Bośniak przystępował do tego starcia z rekordem 1:2, a jedyne zwycięstwo to znokautowanie Marcina Helda. Z Heinem radził sobie nieźle, choć tempo od początku było spokojnie, to właśnie Hadzovic trafiał głównie ciosami prostymi. Niemiec czaił się na kontry i dopiero w drugiej rundzie nieco śmielej ruszył do ataku, ale cały czas przyjmował kolejne uderzenia.

 

W ostatnim starciu Hadzovic w końcu upolował rywala mocnym prawym, który zwalił Heina z nóg. Nie udało mu się jednak skończyć walki przed czasem, więc o wszystkim decydowali sędziowie. Ci nie byli jednomyślni, co bardzo zdziwiło Bośniaka. Kiedy Bruce Buffer przeczytał, że u jednego z arbitrów to Niemiec wygrał 29:28, bardzo się zdziwił i wręcz błagalnym wzrokiem popatrzył na konferansjera.

 

Ten jednak szybko go uspokoił, puszczając do niego oko. A po chwili wyczytał, że to właśnie on wygrał niejednogłośnie na punkty.

Wynik walki:

Damir Hadzovic (12-4, 6 KO, 3 SUB) pokonał niejednogłośnie na punkty (2x 29:28, 28:29) Nicka Heina (14-4-1NC, 1 KO, 4 SUB)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze