Magdalena Kuziak powraca do walki w najwyższej klasie sportowej. Pierwszym jej klubem na tym poziomie rozgrywek był Atom Trefl Sopot, gdzie rywalizowała o miejsce w składzie z utytułowaną Mariolą Zenik. Następnie młoda libero zmieniła barwy na pierwszoligowy zespół z Mysłowic. Ostatnim klubem, w którym występowała była drużyna UNI Opole.

W przyszłym sezonie Kuziak będzie reprezentować Volleyball Wrocław. Tutaj o miejsce w składzie będzie walczyć z Karoliną Pancewicz, którą klub ogłosił tydzień temu.

- Wrocławski klub to miejsce, gdzie każda z zawodniczek ma możliwość rozwoju swoich umiejętności i szanse gry na najwyższym poziomie. Panuje tam bardzo pozytywna atmosfera i pełen profesjonalizm, dlatego tez moja decyzja zapadła bardzo szybko. Sztab trenerski jest jak najbardziej na najwyższym poziomie, dlatego tym bardziej zdecydowałam się właśnie na ten klub. Cieszy mnie również fakt, ze wraz z moim narzeczonym zagramy w jednym mieście, gdyż będzie on reprezentował pierwszoligową Gwardię Wrocław – powiedziała Magdalena Kuziak.

- Jesteśmy zadowoleni, że w przyszłym sezonie w naszej drużynie zagrają dwie libero. Obie są młode i każdej z nich będzie potrzebne wsparcie tej drugiej. Liczę na to, że współpraca Magdy z Karoliną przyniesie nam wiele radości – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 Znanych jest osiem nazwisk siatkarek, które w nadchodzącym sezonie zagrają w zespole Volleyball Wrocław. Po poniedziałkowym transferze kadra drużyny z Wrocławia wygląda następująco:

Pierwszy trener: Marek Solarewicz

Drugi trener: Wojciech Kurczyński
Przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers
Rozgrywające: Weronika Wołodko, Natalia Gajewska
Środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Ganczarz
Libero: Karolina Pancewicz, Magdalena Kuziak