PES 2019: W wersji demo dostępny będzie tryb sieciowy!

E-sport
PES 2019: W wersji demo dostępny będzie tryb sieciowy!
fot. Youtube.com

Już niedługo w sieci pojawi się wersja demo Pro Evolution Soccer 2019. Producenci gry - japońskie studio Konami - wypuściło trailer zapowiadający kolejną część, na którym widać, że pojawi się w niej również tryb sieciowy - "Quick match" (ang. Szybki mecz).

Od 8 sierpnia dostępna będzie wersja demonstracyjna PES 2019. Gracze dostaną możliwość wypróbowania nowych funkcji i trybów przed zaplanowaną na 30 sierpnia premierą. PES 2019 będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC.

W demie rozegramy mecze towarzyskie, szybkie mecze online i spotkania w trybie kooperacji offline. Dostępne stadiony to Camp Nou i Veltins Arena, a do wyboru będzie 10 drużyn klubowych i kadr m.in. Liverpool, FC Barcelona, Inter Mediolan, AS Monaco, Schalke 04, Argentyna i Francja.

PES 2019 wprowadza też szereg nowych funkcji i ulepszeń do dobrze znanej piłkarskiej symulacji. Nowości to widoczne po graczach zmęczenie, przekładające się na zachowanie i sposób gry, nową mechanikę strzelania, poprawioną fizykę piłki, realistyczne efekty wizualne i oprawa 4K na wszystkich platformach.

Ponadto odświeżono tryb myClub, w którym pojawiły się karty z piłkarzami. Na okładce PES 2019 znajdzie się gwiazdor FC Barcelony - Philippe Coutinho, który jest globalnym ambasadorem serii. Ponadto gra dostępna będzie w edycji specjalnej z wizerunkiem jednego z najpopularniejszych piłkarzy wszech czasów - Davida Beckhama.

 


Drużyny dostępne w Pro Evolution Soccer 2019:

Liverpool
Inter
AC Milan
AS Monaco
Sao Paolo
Flamengo
Palmeiras
Colo Colo
Reprezentacja Argentyny
Reprezentacja Francji
FC Barcelona
Schalke 04

 

AŁ, Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze