Siwicki wraca do Chemika Bydgoszcz

Siatkówka
Siwicki wraca do Chemika Bydgoszcz
fot. PAP

Po półtorarocznej przerwie wraca do drużyny Chemika Bydgoszcz jej wychowanek - Mateusz Siwicki. W przyszłym tygodniu drużyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

Mateusz Siwicki reprezentował już barwy Chemika Bydgoszcz na pozycji środkowego w dwóch sezonach począwszy od 2015 roku. W grudniu 2016 zdecydował się na przejście do pierwszoligowego klubu TS Victoria PWSZ Wałbrzych. W poprzednim sezonie grał z sukcesem w barwach AZS Częstochowa. Zbierał tam cenne doświadczenie i wywalczył z zespołem złoty medal I ligi.

- Bardzo się cieszę, że w następnym sezonie będę reprezentować barwy Chemika Bydgoszcz. Podczas półtorarocznego wypożyczenia do klubów grających w pierwszej lidze (Victoria Wałbrzych, AZS Częstochowa) wzmocniłem się fizycznie i nabrałem bardzo cennego doświadczenia, które powinno zaowocować. Mam nadzieję, że następny sezon będzie lepszy niż poprzedni i zapewnimy bezpieczny byt Bydgoszczy w Pluslidze, a kibice będą zadowoleni z naszej gry. Do zobaczenia – powiedział Mateusz Siwicki.

Mateusz Siwicki
Data urodzenia: 23.07.1996
Wzrost: 199 cm
Zasięg w ataku: 345 cm
Zasięg w bloku: 325 cm

SF, luczniczkabydgoszcz.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze