FIFA 19: Wyciekł gameplay przedstawiający finał Ligi Europy! (WIDEO)

Inne
FIFA 19: Wyciekł gameplay przedstawiający finał Ligi Europy! (WIDEO)
fot. Youtube

W sieci pojawił się ponad piętnastominutowy filmik, na którym widać gameplay gry FIFA 19, która na sklepowe półki trafi 28 września. Co prawda nie został on stworzony przez producentów gry, jednak doskonale widać na nim rozgrywkę oraz wszystkie jej najnowsze elementy.

W opublikowanym przez Electronic Arts demie FIFA 19 istnieje możliwość rozegrania finału Ligi Europy. Na najważniejszą dla graczy Ligę Mistrzów będzie więc trzeba zaczekać prawdopodobnie aż do samej premiery.

W udostępnionym przez twórców finale biorą udział dwa zespoły z Premier League - Manchester City oraz ich rywal zza miedzy Manchester United. Zapewne takiego zestawienia nie zobaczymy w trakcie obecnej edycji Ligi Europy, gdyż obie drużyny wywalczyły sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów i raczej szybko z niej nie odpadną. Jednak rozegranie derbowego pojedynku dwoma uznanymi markami będzie dla graczy prawdziwą gratką!

Fani serii FIFA nie mają co prawda co liczyć na poprawę audiowizualnego aspektu gry, jednak twórcy postawili duży nacisk na zmiany w rozgrywce i doszlifowanie poszczególnych jej elementów.

Wiadomo już, że w FIFA 19 zmianie ulegną takie elementy rozgrywki jak wyczucie czasu podczas oddawania strzału, przyjęcie piłki a także wprowadzony zostanie dynamiczny system zmiany taktyki.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze