Ikea zażartowała z Romy, która kupiła szwedzkiego bramkarza

Piłka nożna
Ikea zażartowała z Romy, która kupiła szwedzkiego bramkarza
fot. PAP

Szwed Robin Olsen został zawodnikiem AS Romy, która pochwaliła się tą informacją na Twitterze. Na zdjęciu dodała instrukcję obsługi charakterystyczną dla sklepu Ikea. Na odpowiedź ze strony szwedzkiej marki nie trzeba było długo czekać.

Wszystko miało powiązanie z ostatnimi wydarzeniami transferowymi. „Wilki” chciały pozyskać 21-letniego Malcolma. Napastnik był już bliski podpisania umowy, miał przejść już w Romie testy medyczne, lecz w ostatnim momencie do gry włączyła się FC Barcelona. „Barca” wyłożyła na stół większe pieniądze i ostatecznie to ich ofertę wybrał napastnik.

„Żółto-Czerwoni” nie tracili czasu i oficjalnie zaprezentowali na Twitterze nowy nabytek. Do zdjęcia Robina Olsena dołączono instrukcję obsługi z czego składa się zawodnik. Było to nawiązaniem do narodowości bramkarza, który jest Szwedem.

 

 

Ikea nie pozostała dłużna i odpowiedziała na grafikę. Umieściła post, na którym widoczne jest pudełko ich firmy z napisem Malcom. Dodatkowo sklep skomentował zdjęcie: „Bramkarz już jest. Chodźcie, może przesłano paczkę”. Szwedzi zażartowali sobie w ten sposób z nieudanego transferu włoskiego klubu.

 

 

Wokół tej sprawy jest ciągle głośno. Roma czuję się oszukana i nie wyklucza podjęcia kroków prawnych odnośnie „kradzieży” Barcelony.

SF, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie