Siatkarze PGE Skry Bełchatów wybrali numery

Siatkówka
Siatkarze PGE Skry Bełchatów wybrali numery
fot. Cyfrasport

Wiadomo już, z jakimi numerami na strojach zagrają podczas nadchodzącego sezonu nowi siatkarze mistrza Polski PGE Skry Bełchatów.

Kamil Droszyński zagra z jedynką, Renee Teppan wybrał trójkę, a Jakub Kochanowski zdecydował się na siódemkę. Po roku do swojego poprzedniego numeru wróci Artur Szalpuk i od października ponownie zobaczymy go z dwunastką na koszulce, natomiast siedemnastkę po Nikołaju Penczewie przejął Piotr Orczyk.

 

Ale to nie jedyne zmiany. Do swojego byłego numeru wraca Robert Milczarek, który tak jak w pierwszych latach swojej kariery w bełchatowskim klubie, wystąpi z dziesiątką na plecach. Pozostali siatkarze zagrają z numerami z poprzedniego sezonu.

 

Przypominamy, że siatkarze PGE Skry Bełchatów spotkają się na pierwszym treningu w hali Energia 16 sierpnia. Mistrzowie Polski ze względu na odbywające się od 10 do 30 września mistrzostwa świata we Włoszech i Bułgarii, rozpoczną okres przygotowawczy bez udziału kadrowiczów. W początkowym etapie treningów zabraknie także fizjoterapeuty Tomasza Pieczko i statystyka Roberta Kaźmierczaka, którzy znajdują się w sztabie reprezentacji Polski.

A.J., skra.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze