Jest wysoka oferta z Anglii za Romanczuka z Jagiellonii

Piłka nożna
Jest wysoka oferta z Anglii za Romanczuka z Jagiellonii
fot. PAP

Taras Romanczuk cieszy się zainteresowaniem na Wyspach Brytyjskich. Za Polaka o ukraińskich korzeniach Jagiellonia Białystok otrzymała ofertę od występującego na drugim poziomie angielskich rozgrywek, w Championship, Leeds United. Legendarny klub zaproponował za Romanczuka kwotę 1,2 miliona funtów. Białostoczanie odrzucili jednak ofertę.

O zainteresowaniu Romanczukiem ze strony Leeds poinformował angielski "Daily Mail". Popularne "Pawie" prowadzi obecnie legendarny argentyński trener Marcelo Bielsa, którego nadrzędnym celem jest wprowadzenie zespołu do Premier League. Argentyńczyk musi najpierw jednak wzmocnić zespół i według spekulacji angielskiej prasy planuje zacząć od środka pola - a konkretnie od sprowadzenia Romanczuka.

Dziennikarze "Daily Mail" poinformowali ponadto o tym, że Leeds złożyło już Jagiellonii ofertę w wysokości 1,2 miliona funtów. Ta jednak została przez wicemistrzów Polski odrzucona.

Wcześniej reprezentantem Polski interesował się m.in. turecki Konyaspor. Konkretne informacje na temat negocjacji 26-latka z tym klubem nie zostały jednak ujawnione.

BA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze