UFC: Spięcie Jędrzejczyk i Torres na ceremonii ważenia (WIDEO)

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk (14-2, 4 KO, 1 SUB) w nocy z soboty na niedzielę wróci do oktagonu UFC na gali w Calgary. Po dwóch porażkach z rzędu Polka postara się odbudować w walce z Tecią Torres (10-2, 1 sub). Na oficjalnej ceremonii ważenia dało się odczuć wielkie napięcie między dwiema rywalkami...

Polka po raz pierwszy od 2014 roku przystąpi do pojedynku w organizacji UFC, którego stawką nie będzie pas mistrzowski. Jędrzejczyk po dwóch porażkach z Rose Namajunas musi odbudować swoją pozycję w kategorii słomkowej, a jej najbliższą rywalką na gali w Calgary będzie Tecia Torres.
 
Zawodniczki miały okazję spojrzeć sobie prosto w oczy na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem gali. Spojrzenie było niezwykle intensywne, nie zabrakło także małej wymiany uszczypliwości.
 
Starciu zawodniczek musiał zapobiec Dana White, który rozdzielił agresywne wojowniczki. Jędrzejczyk i Torres wypełniły swoje limity wagowe.
 

 
Karta główna:

Waga lekka: Eddie Alvarez (29-5-1NC, 16 KO, 7 SUB) vs. Dustin Poirier (23-5-1NC, 11 KO, 7 SUB)
Waga piórkowa: Jose Aldo (26-4, 15 KO, 1 SUB) vs. Jeremy Stephens (28-14, 19 KO, 2 SUB)
Waga słomkowa: Joanna Jedrzejczyk (14-2, 4 KO, 1 SUB) vs. Tecia Torres (10-2, 1 SUB)
Waga lekka: Alexander Hernandez (9-1, 4 KO, 2 SUB) vs. Olivier Aubin-Mercier (11-2, 1 KO, 8 SUB)
 
Transmisja gali w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport. Studio z niezwykle ciekawymi gośćmi już od godz. 1:00!
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze