Szlachetny czyn fanów Legii. Uczestniczyli w oddawaniu krwi

Piłka nożna
Szlachetny czyn fanów Legii. Uczestniczyli w oddawaniu krwi
fot. PAP

Legia Warszawa w sobotę pokonała wyjeździe 2:1 Koronę Kielce i dała trochę radości swoim kibicom. A ci udowodnili, że nie tylko potrafią świetnie dopingować swoich ulubieńców, ale również mają wielkie serca. Przed stadionem pojawiły się autobusy, w których można było oddać krew potrzebującym. W akcję mocno zaangażowali się właśnie fani mistrzów Polski.

Szczytna akcja zorganizowana przy ulicy Łazienkowskiej 3 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W zbiórce krwi wzięło udział 146 osób, a łącznie zebrano 65 litrów krwi. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane na cześć powstańców warszawskich. W najbliższą środę (1 sierpnia) w stolicy będą odbywać się obchody związane z 74 rocznicą wybuchu Powstania warszawskiego.

 

Po porażkach Legii z Arką Gdynia w meczu o Superpuchar Polski (2:3), z Zagłębiem Lubin (1:3) na inaugurację ligi oraz w eliminacjach Ligi Mistrzów ze Spartakiem Trnawa (0:2) w zespole z Warszawy nastroje są minorowe. Atmosfera wokół klubu nie jest najlepsza, a posada trenera Deana Klafurica wisi na włosku. Jednak taki szlachetny czyn kibiców, jak ten sobotni z oddawaniem krwi, sprawia, że to piłkarze mogą być dumni z tych, którzy ich dopingują. A miało być przecież na odwrót... 

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze