UFC: Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali z udziałem Jędrzejczyk?

Sporty walki
UFC: Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali z udziałem Jędrzejczyk?
fot. Polsat Sport

Gala UFC on FOX 30 w Calgary: Alvarez vs. Poirier 2 była szczególna dla polskich kibiców ze względu na powrót do oktagonu Joanny Jędrzejczyk (14-2, 4 KO, 1 SUB). Zarówno walka wieczoru jak i pozostałe starcia karty głównej i wstępnej dostarczyły fanom UFC niesamowitych emocji. Sprawdź gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę gali UFC Alvarez vs. Poirier 2?

Dwie porażki Jędrzejczyk z nową mistrzynią Rose Namajunas zmniejszyły notowania naszej zawodniczki w organizacji UFC. Wojowniczka z Olsztyna rozpoczyna próbę powrotu na szczyt, a pierwszym krokiem do tego było starcie z Tecią Torres.

 

Pojedynek Jędrzejczyk z Torres był przedsmakiem przed arcyciekawym rewanżowym starciem na zakończenie gali w Kanadzie. W walce wieczoru doszło do ponownego starcia Eddie'ego Alvareza (29-5-1 NC, 16 KO, 7 sub) z Dustinem Poirierem (23-5-1 NC, 11 KO, 7 sub) na szczycie wagi lekkiej. Ich pierwsze spotkanie w oktagonie na gali UFC 211 nie wyłoniło zwycięzcy: sędziowie byli zmuszeni przerwać starcie przez niedozwolone kolana Alvareza.

 

Powtórki gali UFC on FOX 30 w Calgary: Alvarez vs. Poirier 2 w niedzielę o godzinie 10:30 i 17:30 w Polsacie Sport.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze