Salwa śmiechu podczas konferencji KSW. Janikowski rozbawił wszystkich (WIDEO)

Sporty walki

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej galę KSW 45: The Return to Wembley miała miejsce zabawna sytuacja. Jeden z dziennikarzy zadał pytanie Damianowi Janikowskiemu, a ten swoją odpowiedzią wywołał salwę śmiechu.

KSW po trzech latach wraca do Londynu. Już 6 października odbędzie się gala KSW 45: The Return to Wembley, na której wystąpią m.in. Popek Monster, Dricus Du PlessisRoberto Soldić czy Damian Janikowski. Ten ostatni za sprawą swojego poczucia humoru stał się gwiazdą konferencji.

Podczas gali dojdzie do wyczekiwanej przez kibiców walki Janikowskiego z Michałem Materlą. Jeden z dziennikarzy zapytał robiącego furorę w MMA zawodnika, czy jest gotowy na tę walkę. Były zapaśnik bez sekundy zastanowienia odpowiedział "A ja wiem?", wzbudzając w ten sposób śmiech włodarzy organizacji i pozostałych uczestników gali.

- Nigdy nikt nie wie, czy jest gotowy na drugiego zawodnika, ponieważ jest to walka i nie raz się zdarzało, że faworyci przegrywali, a wygrywali słabsi zawodnicy. Wszystko się okaże w dniu walki. Michał technicznie jest na szczycie, ja dopiero podgryzam skórkę u pięt. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi wspinać się powolutku do góry - dodał brązowy medalista igrzysk olimpijskich.

Mamed Khalidov ogłosił, że wakuje pas mistrzowski. O tytuł powalczą więc zwycięzcy turnieju w wadze średniej, czyli zwycięzcy starć Materla vs Janikowski i Askham vs Wójcik.

 

Cała wypowiedź w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze