Drugie podejście Curry'ego do profesjonalnego golfa

Inne
Drugie podejście Curry'ego do profesjonalnego golfa

Czołowy koszykarz ligi NBA, lider Golden State Warriors Stephen Curry po raz drugi weźmie udział w profesjonalnym turnieju golfa. Dwukrotnie wybierany MVP sezonu 30-letni zawodnik wystąpi w turnieju Ellie Mae Classic w Hayward, gdzie zadebiutował rok wcześniej.

W imprezie w Kalifornii (9-12 sierpnia) Curry będzie miał wciąż status amatora i wystąpi na zaproszenie sponsora. - Z przyjemnością ogłaszamy, że Stephen Curry znów rywalizować będzie w Ellie Mae Classic. Jego debiut w 2017 roku przyniósł ogromny sukces tej imprezie i zwiększył jej popularność wśród kibiców. Stephen jest wzorem dla dzieci na całym świecie i filarem społeczności Bay Area (San Francisco i okolice). To zaszczyt, że będzie grał razem ze wschodzącymi gwiazdami golfa - powiedziała dyrektorka zawodów Trish Gregovich.

 

Curry od dawna nie ukrywa, że jest fanem tej dyscypliny. - Zawodnicy przywitali mnie w 2017 roku z otwartymi ramionami. To było wspaniałe doświadczenie. Mam szczęście być częścią niesamowitego zespołu Golden State Warriors i było mi bardzo miło, że w zeszłym roku (w Hayward) zaobserwowałem koleżeńskie relacje na tym samym poziomie zażyłości - napisał w oświadczeniu MVP sezonu w 2015 i 2016 roku.

 

"Wojownicy" z Currym w składzie wywalczyli mistrzostwo NBA w trzech z ostatnich czterech sezonów.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze