KSW 45: Były rywal Pudziana rzucił wyzwanie Popkowi!

Sporty walki

Popek Monster (3-3, 3 KO) będzie jednym z głównych bohaterów gali KSW 45, która już 6 października odbędzie się w Londynie. Barwny zawodnik nadal nie ma jeszcze rywala na na nadchodzące wydarzenie, ale chęć konfrontacji z 39-latkiem wyraził Jay Silva (11-12-1, 6 KO, 2 SUB), były rywal m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Materli.

Popek Monster w Londynie powróci do klatki KSW po przegranej walce z Tomaszem Oświecińskim. Jak sam zainteresowany mówi porażka z popularnym "Strachem" cały czas siedzi mu mocno w głowie i zrobi wszystko, aby doprowadzić do rewanżowego starcia.

- Nie powinienem tego przegrać. Nie przegrałem z nim, tylko ze sobą. Trenuję teraz dwa razy ciężej i daję z siebie dużo więcej. Nie chcę przeżywać tego raz jeszcze - mówi.

Popek aktualnie przygotowuje się do walki na gali KSW 45, która odbędzie się 6 października w Londynie. Cały czas trwają poszukiwania dla 39-letniego zawodnika, a pomocną dłoń do włodarzy wyciągnął były rywal m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Materli - Jay Silva.

- Zróbmy to! Jestem gotowy na 6 października. Dajcie mi kogokolwiek, ale słyszałem, że Popek nie ma rywala? Nie bój się mnie. Nie zajmujmy się sprawami politycznymi i zróbmy tę walkę - napisał w mediach społecznościowych Jay Silva.

Amerykanin w KSW stoczył już sześć pojedynków. W swoim ostatnim występie dla największej polskiej organizacji MMA przegrał z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 40. Wcześniej stoczył pamiętną trylogię z Michałem Materlą, a także skonfrontował swoje umiejętności z Azizem Karaoglu i Piotrem Strusem.


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze