Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb w trzeciej rundzie eliminacji

Dinamo Zagrzeb i Shkendija Tetowo zameldowały się w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Obie drużyny przypieczętowały awans remisując swoje rewanżowe mecze.

Dla Dinama Zagrzeb, które prowadzi były trener Lecha Poznań Nenad Bjelica, wtorkowy mecz był praktycznie formalnością. W pierwszym spotkaniu rozbiło bowiem Hapoel Beer Szewa 5:0. Rywale tym razem wyżej zawiesili poprzeczkę, prowadząc do przerwy 2:0. W drugich 45 minutach Chorwaci doprowadzili jednak do remisu.

W kadrze Dinama Zagrzeb zabrakło Damiana Kądziora. Polak leczy kontuzję.

W innym wtorkowym meczu, w którym zmierzyły się Sheriff Tyraspol i Shkendija Tetowo, również padł remis. Z tym, że bezbramkowy. Taki wynik dał awans Macedończykom, którzy wygrali pierwsze spotkanie 1:0.

W kolejnej rundzie Dinamo Zagrzeb zagra z FK Astana bądź FC Midtjylland, natomiast Shkendija Tetowo zmierzy się z Red Bull Salzburg.

Wyniki wtorkowych meczów drugiej rundy eliminacji LM:

Hapoel Beer Szewa - Dinamo Zagrzeb 2:2 (2:0)

Bramki: John Ugochukwu 14, Hanan Maman 34 - Mario Budimir 49, Izet Hajrović 54

Dwumecz: 2:7

Sheriff Tyraspol - Shkendija Tetowo 0:0

Dwumecz: 0:1

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.