Po dwóch kolejkach rozgrywek zaplecza Lotto Ekstraklasy rywalizacja w Fantasy 1 Lidze jest niezwykle zacięta. Swoich sił próbują również piłkarze, a niektórzy radzą sobie naprawdę dobrze. W pierwszej setce klasyfikacji generalnej znaleźli się dwaj gracze, a dokładnie bracia Biedrzyccy.

Wyżej notowany jest starszy z nich Igor, który w obecnym sezonie reprezentuje barwy trzecioligowego Huraganu Morąg. 25-latek zgromadził na swoim koncie 108 punktów, z czego aż 68 w ostatniej kolejce. O pięć "oczek" mniej dopisał do swojego konta młodszy Wiktor, który rzutem na taśmę zmieścił się w setce. Piłkarz Górnika Zabrze zajmuje 99 miejsce z dorobkiem 103 punktów.

W składach drużyn braci widać analogie. Obaj w bramce zgodnie ustawili na Mariusza Pawełka z GKS Katowice, w obronie Daniela Tanżynę z GKS Tychy, w linii pomocy Jacka Kiełba grającego w Niecieczy i Dariusza Formellę z Rakowa Częstochowa, a na pozycji napastnika Vladislavsa Gutkovskisa z Bruk-Betu oraz Andreję Prokicia ze Stali Mielec.

Na prowadzeniu w rzeczywistej tabeli jest Odra Opole. To jedyny zespół, który ma na swoim koncie komplet punktów, jednak tylko jeden zawodnik tego klubu, Paweł Baranowski, znalazł uznanie w oczach jednego z braci Biedrzyckich Igora.

 

 

Menedżer Fantasy 1 Liga jest dostępny pod adresem https://fantasy.polsatsport.pl/pl.