FIFA 19: Nowy tryb pojawi się w grze? To nawiązanie do legendarnej rozgrywki!

Inne
FIFA 19: Nowy tryb pojawi się w grze? To nawiązanie do legendarnej rozgrywki!
fot. youtube.com
Tryb "Last Man Standing" w FIFA Street cieszył się sporą popularnością wśród fanów

Do premiery gry FIFA 19 pozostały niespełna dwa miesiące, ale fani cały czas są zaskakiwani kolejnymi nowościami. Nie tak dawno w sieci pojawiła się dość niespodziewana informacja, że twórcy planują wprowadzić tryb znany z gier Fifa Street. Odbiór jest raczej pozytywny.

Chodzi o tryb "Survival Mode", który jest nawiązaniem do pamiętnego "Last Man Standing" z serii FIFA Street. W skrócie: po każdym strzelonym golu nasza drużyna będzie traciła jednego zawodnika, aż do końcowego rozstrzygnięcia. Choć oczywiście nie ma to zbyt wiele wspólnego z współczesną piłką nożną, to nie brakuje głosów, że taka rozgrywka będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów, tak jak to bywa z każdą nowością...

Wiadomość pojawiła się w tym artykule:

 

To będzie swego rodzaju gra taktyczna, bo czy graczom będzie opłacało się strzelenie gola najlepszym zawodnikiem już na samym początku? Innym trybem, jaki ma pojawić się w grze, będzie "Long Rang Mode". Czyli po prostu bramki zdobyte z dystansu będą liczyły się podwójnie.

To nie są jedyne nowości w FIFA 19, bo już wcześniej dowiedzieliśmy się między innymi o nowym widoku z kamery przy wybijaniu piłki przez bramkarza, braku ultradefensywnej taktyki, której celem jest tylko odpieranie ataków rywala niemal we własnym polu karnym, czy też o innym zachowaniu bramkarzy, którzy nie będą łapać piłki po każdym podaniu przeciwnika. Ma to pomóc w przyspieszeniu gry oraz nadaniu akcji dostatecznej płynności.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.