"Lewandowski nie jest na sprzedaż"

Piłka nożna
"Lewandowski nie jest na sprzedaż"
fot. PAP/EPA

Szef Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge po raz kolejny zapowiedział, że Robert Lewandowski nie opuści drużyny piłkarskiego mistrza Niemiec, niezależnie od oferty. Według najnowszych transferowych pogłosek Polaka chce ściągnąć Chelsea.

- Nasze drzwi pozostają zamknięte. Gracze światowej klasy, których mamy w Bayernie, zostaną tutaj - powiedział Rummenigge na łamach monachijskiego dziennika "TZ".

 

Polak od wielu miesięcy jest łączony z transferem do innego klubu. Teraz z Chelsea, a wcześniej głównie z Realem Madryt, ale też m.in. z Manchesterem United.

 

- Jeżeli chodzi o Roberta, chcemy wysłać wyraźny sygnał do ludzi w klubie i na zewnątrz. Funkcjonujemy na zupełnie odmiennych zasadach niż inne kluby, którym schlebia, gdy pojawiają się pewne kwoty - przyznał szef Bayernu.

 

- Jesteśmy w pełni zadowoleni z zawodnika, a na jego pozycji jest niewielu graczy tej wartości, więc w naszym interesie jest, aby go zatrzymać. I nie ma znaczenia, czy ktoś kładzie na stół 100 lub 150 milionów euro - dodał Rummenigge.

 

Trener Bayernu Niko Kovac już kilka dni temu w wywiadzie dla kanału telewizyjnego Sky Sports potwierdził, że Lewandowski nie opuści zespołu piłkarskiego mistrza Niemiec.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze