Cudowna akcja Lecha Poznań! Asysta Jevtica klasy światowej (WIDEO)

Piłka nożna

Po wyjazdowym remisie Lech Poznań miał w swoich rękach sprawę awansu do III rundy el. Ligi Europy. Warunkiem było pokonanie Szachtiora Soligorsk przy Bułgarskiej, a początek spotkania zapowiadał zwycięstwo gospodarzy. Wszystko dzięki fantastycznej akcji, którą na gola zamienił Christian Gytkjaer!

Nieudolna próba wyprowadzenia akcji przez gości skończyła się przechwytem Wołodymyra Kostewycza i bezbłędnym wykończeniu akcji przez kolegów z ataku. Ukrainiec zagrał po ziemi w stronę Darko Jevtica, a ten od niechcenia wizjonerskim, subtelnym zagraniem z pierwszej piłki otworzył Gytkjaerowi drogę do siatki.
 
"Dziesiątka" Kolejorza zagrała w stylu Mesuta Ozila, a umieszczenie piłki w siatce przez Duńczyka okazało się zwykłą formalnością. Dzięki bramce Lech zyskał przewagę bramki w dwumeczu z Szachtiorem!
 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze