Lech stracił kuriozalną bramkę! Piłka wtoczyła się do siatki po zagraniu piętą (WIDEO)

Piłka nożna

Lech Poznań był stroną przeważającą w rewanżowym starciu z Szachtiorem Soligorsk i po szybko zdobytej bramce kibice odliczali minuty do świętowania awansu do III rundy el. LE. Błędy w defensywie w ostatnim kwadransie kosztowały Kolejorza jednak kuriozalną bramkę...

Mimo zdecydowanej przewagi Lech wypuścił z rąk skromne zwycięstwo z Szachtiorem w rewanżowym spotkaniu przy Bułgarskiej. Pechowa akcja nadeszła w 79. minucie, gdy lewym skrzydłem urwał się Vitali Lisakovic. Obrońcy Lecha nie potrafili zatrzymać szarżującego rywala, skutkiem czego piłka dotarła do napastników.

 

Próby rozpaczliwego wybicia piłki z piątego metra były bliskie powodzenia, jednak największą przytomnością popisał się Denis Laptev, który stojąc tyłem do bramki Jasmina Buricia wturlał piłkę do siatki po strzale piętą.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze