ELBS: Białoruś - Polska. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
ELBS: Białoruś - Polska. Transmisja w Polsacie Sport Extra
Fot. Polsatsport

Przed reprezentantami Polski w beach soccerze kolejne spotkanie fazy grupowej rozgrywanego w Mińsku turnieju Europejskiej Ligi Beach Soccera. Ich rywalami będą gospodarze. Transmisja meczu Białoruś - Polska w Polsacie Sport Extra od godziny 17:15.

Na inaugurację drugiego turnieju tegorocznej edycji ELBS Polacy przegrali z lepszymi technicznie i bardziej zorganizowanymi Włochami 4:8. Była to trzecia porażka naszych reprezentantów z rzędu. W sobotę na stadionie w Mińsku zmierzą się z reprezentantami gospodarzy. Do tej pory drużyny grały ze sobą pięciokrotnie. Trzy razy górą byli Białorusini, a dwukrotnie triumfowali podopieczni Marcina Stanisławskiego, którzy spróbują zrewanżować się za wysoką porażkę 0:6 z sierpnia ubiegłego roku.

Białorusini wygrali swój pierwszy mecz z Turkami 9:4. Tym samym polepszyli swój bilans zwycięstw w tegorocznej edycji ELBS do trzech zwycięstw i jednej porażki. Po pierwszej serii spotkań znaleźli się też na czele grupowej tabeli, przed drugimi Włochami. Trzecie miejsce zajmują obecnie Polacy, a czwarte ostatni grupowi przeciwnicy zespołu Stanisławskiego – Turcy.

Transmisja spotkania Białoruś – Polska od godziny 17:15 w Polsacie Sport Extra.

JW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze