Nietypowy pomysł Milanu! Gwiazdor będzie wypożyczony za szaloną kwotę?

Piłka nożna
Nietypowy pomysł Milanu! Gwiazdor będzie wypożyczony za szaloną kwotę?
fot. PAP

AC Milan chce ponownie włączyć się do walki o najwyższe cele, a świadczyć o tym mają ruchy na rynku transferowym. Kolejny pomysł działaczy dla niektórych wydaje się jednak zbyt szalony, bowiem klub chce wyłożyć aż 40 milionów euro za... wypożyczenie.

Do tej pory do Mediolanu trafili między innymi Fabio Borini, Nikola Kalinic oraz Mattia Caldara, a do tego z Juventusu został wypożyczony Gonzalo Higuain. AC Milan zapłacił za tego ostatniego aż 18 milionów euro, ale wygląda na to, że to nie koniec płatnych wypożyczeń. W głowach działaczy pojawił się kolejny piłkarz, którego można zakontraktować.

 

Chodzi o gwiazdę Lazio - Sergeja Milinkovica-Savica. Jaki jest pomysł Milanu? Oczywiście wypożyczenie, za które rzymianie mieliby otrzymać aż 40 milionów euro! Za taką kwotę wiele klubów może zakontraktować na stałe świetnego zawodnika - dla przykładu Chelsea zapłaciła za N'Golo Kante około 36 milionów euro. Do tego w umowie pojawi się klauzula wykupu po sezonie wynosząca 80 milionów euro, czyli AC Milan łącznie musiałby zapłacić 120 milionów euro.

 

Czy taki ruch ma sens?

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze