UFC 227: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Sporty walki

TJ Dillashaw - Cody Garbrandt w walce wieczoru UFC 227 i więcej nie trzeba! Pasjonująca walka dwóch wielkich rywali zakończy świetną galę, która odbędzie się w Los Angeles. Wcześniej zobaczymy też m.in. starcie dominatora Demetriousa Johnsona z Henrym Cejudo. Transmisja UFC 227 w nocy z soboty na niedzielę od 4.00 w Polsacie Sport Extra!

Dwie walki o mistrzostwo UFC będą też wielkimi rewanżami. Dillashaw zmierzył się z Garbrandtem w listopadzie 2017 roku i choć bili się niecałe dwie rundy, to stworzyli niesamowite widowisko, czego można było się spodziewać. Lepiej zaczął ówczesny mistrz, który pod koniec pierwszego starcia był bliski znokautowania rywala. Dillashawa uratował gong, a w drugiej odsłonie to on już rozdawał karty, ostatecznie kończąc "No Love'a" ciosami w parterze.

 

Teraz też zapowiada się fascynująca batalia. Garbrandt przekonuje, że tamtego dnia nie był sobą, nie miał najlepszego okresu przygotowawczego, ale tym razem usunął tamte błędy i będzie gotowy. Dillashaw z kolei zapewnia, że gdy już pokona go po raz drugi, to kolejnej szansy mistrzowskiej się nie doczeka. Jak przystało na wielkich wrogów złej krwi nie brakuje. A to zwiastuje gigantyczne emocje.

 

Wcześniej Johnson spróbuje po raz dwunastu obronić pas wagi muszej w konfrontacji z Cejudo. "Mighty Mouse" i tak jest już samodzielnym rekordzistą, wyczyścił całą dywizję i tak naprawdę trudno znaleźć mu przeciwnika. 31-latek już raz próbował, ale w kwietniu 2016 roku przegrał już w pierwszej rundzie. Trzeba mu jednak oddać, że od tego czasu zaliczył spory postęp przede wszystkim w stójce, a ma przecież zapasy na poziomie olimpijskim (złoty medalista w stylu wolnym z 2008 roku). Czy to wystarczy na takiego dominatora? Jak nie teraz, to już chyba nigdy...

 

Karta walk UFC 227 (POLSAT SPORT EXTRA - 4.00)

 

Waga kogucia: TJ Dillashaw (15-3, 7 KO, 3 SUB) - Cody Garbrandt (11-1, 9 KO)
Waga musza: Demetrious Johnson (27-2-1, 5 KO, 11 SUB) - Henry Cejudo (12-2, 5 KO)
Waga piórkowa: Cub Swanson (25-9, 11 KO, 4 SUB) - Renato Moicano (12-1-1, 5 SUB)
Waga słomkowa: Polyana Viana (10-1, 4 KO, 6 SUB) - JJ Aldrich (6-2, 2 KO)
Waga średnia: Thiago Santos (17-6, 12 KO, 1 SUB) - Kevin Holland (12-3, 6 KO, 5 SUB)

 

Transmisja UFC 227 w nocy z soboty na niedzielę od 4.00 w Polsacie Sport Extra!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze