Piśla swoją seniorską przygodę z siatkówką rozpoczęła w BKS Profi Credit Bielsko-Biała. We Wrocławiu grała w sezonie 2015/16, rywalizując o miejsce w składzie m.in. z Caroliną Costagrande i Kristin Hildebrand. Zdobyła wtedy brązowy medal mistrzostw Polski. Następnie przeniosła się do Piły, gdzie reprezentowała barwy miejscowego PTPS. Do kraju powraca po rocznej przygodzie z niemiecką ligą, występowała tam w zespole Ladies in Black Aachen.

 

– Wybrałam Wrocław, ponieważ uznałam, że to najlepsze miejsce do rozwijania się i doskonalenia  moich siatkarskich umiejętności. Zespół tworzą sami pozytywni i kompetentni ludzie, z którymi miałam przyjemność już pracować. Nie mogę doczekać się naszej ponownej współpracy – powiedziała Piśla.

 

 

– Mieliśmy okazję współpracować już z Karoliną. To siatkarka sumiennie podchodząca do swoich obowiązków. Obu stronom zależało na graniu w naszej drużynie, dlatego wierzę, że kolejny wspólny sezon przyniesie nam wiele radości – dodał prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. Jacek Grabowski.

 

Na ten moment zespół z Wrocławia liczy dwanaście siatkarek, z których dziesięć będzie wkrótce dostępnych dla trenerów. Pozostałe dwie zawodniczki – Natalia Murek i Weronika Wołodko – przebywają na zgrupowaniu kadry narodowej. Klub nie wyklucza zakontraktowania jeszcze jednej siatkarki – trwają poszukiwania atakującej.

Kadra Volleyball Wrocław na sezon 2018/19 wygląda następująco:

 

rozgrywające: Weronika Wołodko, Natalia Gajewska.
przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak, Karolina Piśla.
atakująca: Aleksandra Rasińska.
środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Ganczarz, Magdalena Soter.
libero: Karolina Pancewicz, Magdalena Kuziak.

 

trener: Marek Solarewicz, drugi trener: Wojciech Kurczyński.
fizjoterapeuta: Artur Hnida, statystyk: Patryk Gosztyła.