UFC 229: Khabib - McGregor. Oficjalna zapowiedź (WIDEO)

Sporty walki

Największa organizacja MMA na świecie zaskoczyła podczas piątkowej konferencji prasowej, ogłaszając starcie Khabiba Nurmagomedova (26-0, 8 KO, 8 SUB) z Conorem McGregorem (21-3, 18 KO, 1 SUB). Hitowe zestawienie w wadze lekkiej odbędzie się 6 października na gali UFC 229 w Las Vegas. Obejrzyjcie oficjalną zapowiedź tej walki!

O takiej walce mówiło się wiele. Długi rozbrat irlandzkiej gwiazdy z oktagonem mógł sprawić, że coraz mniej osób wierzyło w końcowe dopięcie tego starcia, ale UFC nigdy nie straciło wiary. Po długich negocjacjach udało się w końcu zestawić - jak mówią eksperci - największą walkę w historii MMA.

 

Moment jej ogłoszenia był niespodziewany, gdyż jeszcze w piątek Khabib przekonywał, że nie ma mowy o porozumieniu. Tymczasem po ostatnim pytaniu na konferencji prasowej szef UFC Dana White zaprosił jeszcze do obejrzenia jednego materiału. To była właśnie zapowiedź hitowego starcia.

 

Zapowiedź walki Khabib - McGregor, która odbędzie się na UFC 229 w Las Vegas już 6 października, w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie