Elady odchodzi z Cracovii

Piłka nożna
Elady odchodzi z Cracovii
Fot. Cyfrasport

Zorrilla Jimenez Elady nie będzie już piłkarzem występującej w ekstraklasie Cracovii. Skrzydłowy dostał zgodę na transfer do trzecioligowego hiszpańskiego FC Cartagena.

28-letni Elady 17 lipca podpisał z krakowskim klubem dwuletni kontrakt. Wcześniej był graczem Realu Murcia. Trener Michał Probierz z jego przyjściem wiązał duże nadzieję i podkreślał, że bardzo długo namawiano piłkarza, aby przyjął ofertę "Pasów".

Elady zagrał w Cracovii w dwóch meczach, w sumie 90 minut i nie pokazał się zbyt dobrej strony. Przyczyną odejścia zawodnika były problemy rodzinne.

- Muszę wrócić do Hiszpanii, aby być z rodziną. Bardzo wszystkim dziękuję i życzę Cracovii powodzenia w rozgrywkach – tak uzasadnił swoją decyzję za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

W związku z problemami kadrowymi Cracovia ostatnio uzupełniła swoją kadrę, zgłaszając do rozgrywek ekstraklasy pomocnika Mateusza Cetnarskiego i napastnika Mateusza Szczepaniaka. Po powrocie z wypożyczeń do Sandecji Nowy Sączy i Piasta Gliwice obydwaj trenowali z grupie piłkarzy nie mieszczących się w kadrze pierwszego zespołu.

"Pasy" po trzech kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. W sobotę o godzinie 18 zmierza się w Szczecinie z Pogonią.

JW, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze