Po dobrym sezonie w wykonaniu siatkarek Budowlanych i brązowym medalu Ligi Siatkówki Kobiet zarząd klubu nie zamierza obniżać lotów. Świadczy o tym najnowszy transfer łódzkiego zespołu, który jest z pewnością jednym z najlepszych w całej lidze. Na pozycji atakującej zagra Brakocevic, która zastąpi Kaję Grobelną. Belgijska siatkarka polskiego pochodzenia od nowego sezonu będzie bowiem grała w lidze włoskiej, a konkretnie w Unet E-Work Busto Arsizio.

- Zawsze chciałam zagrać w Polsce, a teraz mam taką możliwość. Tutaj gra się dobrą siatkówkę, liga jest mocna, więc jestem bardzo szczęśliwa, że podpisałam tu kontrakt. Zawsze mam wysokie ambicje , chcę wygrywać wszystkie trofea, a ten klub ma te same cele. Nie mogę się doczekać, aż rozpocznę przygotowania do nowego sezonu z moimi koleżankami z drużyny - powiedziała dla portalu worldofvolley.com.

W poprzednim sezonie Brakocevic występowała w barwach rumuńskiego CSM Bucuresti, z którym zdobyła mistrzostwo kraju. W swojej karierze reprezentacyjnej doświadczona Serbka zdobyła brązowy medal mistrzostw świata, złoto i srebro mistrzostw Europy, kilka medali Ligi Europejskiej i World Grand Prix, lecz najważniejszym osiągnięciem jest wicemistrzostwo olimpijskie z 2016 roku. Mierząca 196 cm wzrostu siatkarka ma także bogate doświadczenie klubowe. Z sukcesami reprezentowała barwy klubów z Serbii, Włoch, Chin, Japonii, Turcji, Azerbejdżanu i Rumunii.